Skoči na sadržaj

gluma

Rođen je 29. februara 1984. godine u Novom Sadu, mada ga je posao i život vezao za Suboticu, pa je smatra za svoj grad.

2003. je upisao glumu na Akademiji Umetnosti u Novom Sadu, u klasi Hernjak Đerđa.

2006. ga je potražio direktor Urban Andraš i septembra iste godine je postao član Pozorišta „Kosztolányi Dezső“, u kome se i dan danas nalazi njegovo srce i duša.

Rođen 1986. godine u Sremskoj Mitrovici. Apsolvent geografije na PMF-u u Novom Sadu. Osnovne studije glume završio 2016. godine na Akademiji umetnosti u Novom Sadu, u klasi prof. Nikite Milivojevića.

Uloge u pozorištu
  • Aristofan: Lisistrata (Kinesija/striper)
  • Slobodan Vladušić: Teniser (Maks Julinac)
  • Nikolaj Koljada: Kokoška (Vasilij)
  • Trejsi Lets: Avgust u okrugu Osejdž (mali Čarls Ejken)
  • Branislav Nušić: Sumnjivo lice (Milisav, sreski pisar)
  • Rej Kuni: Dva u jedan-Džordž Pigden
  • Slobodan Selenić: Ruženje naroda u dva dela-vodnik Đoka/ Andre/ major Aterton/devojčica
  • Molijer: Mizantrop-Akast – Narator („San jedne Marte“, režija Sanela Milošević, Zmajeve dečje igre Novi Sad, 2013.)
  • Rabin („Gimpel luda“, režija Nikola Končarević, Akademija umetnosti Novi Sad, 2014.)
  • Muškarac („Orman“, režija Ivana Janošev, Akademija umetnosti Novi Sad, 2014. )
  • Smerdjakov („Ikona i sekira“, režija Nikita Milivojević, Akademija umetnosti Novi Sad, 2015.)
  • Paralija, Filozof, Beba („Lizistrata ili Porazgovarajmo malo o ratu i miru“, režija Nikita Milivojević, Akademija umetnosti Novi Sad, 2015.)
  • Rođak, Konobar („Enciklopedija izgubljenog vremena“, režija Snježana Banović, Pozorište mladih Novi Sad, 2015.)
  • Marko, Otac, Majka („Strava u kući Danilovića“, režija Sanela Milošević, Zmajeve dečje igre Novi Sad, 2015.) – Saradnik performerske trupe „Alternacija“ iz Novog Sada Uloge na filmu, TV i radiju:
  • Lutkar – animator (serija „Nikad izvini“, režija Srđan Ćešić, televizija „Pink“ Beograd, 2007.)
  • Muškarac („Orman“, režija Ivana Janošev, Akademija umetnosti Novi Sad, 2014.)
  • Rabin („Gimpel luda“, režija Nikola Končarević, Akademija umetnosti Novi Sad, 2014.)
  • Pače, Boba (radio drama „Bajka za dečaka o patka-kvama“, režija Siniša Bosančić, Radio televizija Vojvodine, 2015.)
  • Lutkar – animator (serija „Govorite li mrnjao?“, režija Rastislav Durman, produkcija DOO Media Art Content Novi Sad)
  • Muškarac („Na pola puta tek smo mi“, režija Dragan Nikolić, Akademija umetnosti Novi Sad, 2015.)
Televizija
  • Karolj Viček („Komad slobode“, režija Elida Mesaroš, produkcija DOF CREATIVE i Izvršno veće Autonomne Pokrajine Vojvodine, 2015.)
  • Albert (serija „Mali detektivi“, režija Elida Mesaroš, produkcija DOF CREATIVE Novi Sad, 2016.)
  • Glumac (serija „Prvi servis“, televizija Prva, 2016.)
    -Crni Gonzales (video spotovi za pesme „Ha-pu!“ i „Odoh ja u cvrčke“ grupe Atheist Rap, Novi Sad, 2016.)

Rođen je 24.08.1980. u Subotici. Dramski smer Akademije umetnosti u Novom Sadu završio je u klasi profesora Đerđa Hernjaka. Od jeseni 2003. godine postaje njegov asistent.

Još za vreme studija dobija uloge u predstavama Narodnog pozorišta – Narodnog kazališta – Népszínház u Subotici, a od januara 2003. godine postaje i član Drame na mađarskom jeziku.

Osim u matičnoj kući, igra u Dečijem pozorištu – Dječjem kazalištu – Gyermekszínház u Subotici i u Pozorištu „Kostolanji Deže“.

U predstavama „Bokternica polazi“, „Fajront“, i „Sulamit“ se pokazao i kao muzičar. Više puta je nastupao sa Arpadom Bakošom kao muzičar, a nastupao je i na izvođačkoj večeri sastavljenoj od pesama Visockog (gitara, kontrabas, vokal).

Značajnije uloge

L.Brajkus-F.Vajldhorn: Džekil i Hajd (biskup Bejzingsok)
Molijer: Uobraženi bolesnik (Valer)
Sigligeti: Liliomfi (Selemfi)
Bakonji: Vitez Janoš (Bago)
Šekspir: Vesele žene Vindzorske (Ser Hju Ivns)
D. Kiš: Zid za plakanje (Lantoš)
Hose Triana: Noć ubica (Bebe)
Ištvan Tašnadi: Titanik revija na vodi (Tide)
Sofokle: Antigona (Tebanski mladić)
Kristof-Eldad-Brešćanski: Ne boli! (Lukas)
Šandor Rideg – Peter Timar: Bokternica polazi (ciganski muzičar)
Dough Wright: Pero (De Coulmier)
Žorž Fejdo: Buba u uvu (Camille Chandebise)
Harold Pinter: Lift za kuhinju (Ben)
Gabor Gergej: Ide puca oko tebe? (K.Müller)
Đerđ Špiro: Pileća glava (Šrac)
Brandon Thomas: Čarlijeva tetka (Čarli)
Nikolaj Koljada: Murlin Murlo (Starica)
Mezei-Palfi-Seke-Brešćanski: Fajront (Tommy)
Čat-Fekete: Emma (Adam)
Bulgakov: Molier (Moirron)
Biljana Srbljanović: Smrt nije biciklo (da ti ga ukradu) (Zastavnik Jokić)
Ivo Andrić – Tibor Zalan: Aska i vuk (Mršavi lovac)
Sirmai – Bakonji – Gabor: Miška Magnat (muzičar)
Ištvan Tašnadi: Iskusna žena (muškarac)
Alfred Žari: Kralj Ibi (Kralj Ibi)
Brešćanski: Crveno (muškarac)
Šekspir: Magbet (Cafka)
Lev Birinskij: Ples ludaka (Kozakov)
Deže Kostolanji: Ana Edeš (Batori, Elekeš Joži, proletar)

Nagrade, priznanja

2002 – Nagrada žirija Narodnog pozorišta – Narodnog kazališta – Népszínház u Subotici za najbolje muške uloge u predstavama – Ne boli! (Lucas), Noć ubica (Bebe)
2002 – Festival Mađarskih pozorišta van R. Mađarske – Nagrada za glumu u predstavama – Titanik revija na vodi (Tide), Noć ubica (Bebe)
2003 – Nagrada žirija Narodnog pozorišta – Narodnog kazališta – Népszínház u Subotici za najbolju mušku sporednu ulogu – Buba u uvu (Camille)
2003 – Festival Mađarskih pozorišta van R. Mađarske – Nagrada za glumu u predstavama: Ne boli! (Lukas), Pero (Abe De Kulmije), Zid za plakanje (Lantoš), Vitez Janoš (Bago)
2003 – Festival profesionalnih pozorišta Vojvodine – Nagrada za glumu – Ne boli! (Lukas)
2004 – Nagrada „Bodrogvari“ – Nagrada Subotice za ulogu K. Milera u predstavi „Ide puca oko tebe“
2008 – Nagrada Patakijev prsten
2009 – POSzT – nagrada za najboljeg mladog glumca (Mađarska)
2009 – Nagrada žirija Narodnog pozorišta Subotica za najbolju mušku ulogu Drame na mađarskom jeziku
2009 – Glumac sezone Drame na mađarskom jeziku
2009 – Nagrada kritike za najbolju mušku ulogu (Mađarska)
2010 – Nagrada Jasai (Mađarska)
2010 – Glumac sezone Drame na mađarskom jeziku po glasanju publike
2012 – Nagrada za najbolju mušku ulogu Drame na mađarskom jeziku)
2012 – Glumac sezone
2013 – Glumac sezone

Ksenija Mitrović završila je osnovne studije glume u klasi profesorke Jasne Đuričić i stručne saradnice Sanje Ristić Krajnov 2018. godine na Akademiji umetnosti u Novom Sadu.

Član Narodnog pozorišta Subotica.

U akademskom pozorištu „Promena“ igrala je ispitne predstave „Čehovljeve pripovetke“, „Makbet“ Viljema Šekspira (uloge Ledi Makbet, Banka, itd), „Putujuće pozorište Šopalović“ Ljubomira Simovića (uloge Simke, Dare i Majcena), „Slučaj Harms“ po slučajevima Danila Harmsa (razne uloge), kao i „Tri zime“ Tene Štivičić (uloga Lucije), sve u režiji Jasne Đuričić.

Ksenija Mitrović je 2018. godine provela jedan semestar na studentskoj razmeni u Ludvigsburgu, Nemačkoj, na Akademiji dramskih umetnosti Baden-Vitemberg (Akademie für Darstellende Kunst Baden-Württemberg). Tamo je pored raznih radionica (klovnovi, istraživanje pokreta kroz tehnike plesa, radionice za glas i pevanje…) učestvovala i u ispitnoj predstavi „Elektra“, baziranoj na istoimenoj Sofoklovoj drami, studentkinje treće godine režije, Ane Habermel, u kojoj je tumačila ulogu Hrizotemis, na nemačkom i srpskom jeziku. Godine 2019, u Narodnom pozorištu Subotica, radila je na predstavi „Sakati Bili sa Inišmana“, po tekstu Martina Mekdone, u režiji Petra Jovanovića,

U februaru 2020. godine, započela je rad na predstavi „Ko se boji Virdžinije Vulf“, Edvarda Olbija, u režiji Dušana Petrovića (uloga Hani), čija je premijera planirana za 13. mart, ali je odložena zbog epidemije korona virusa.

jelena.djulvezan@gmail.com

Rođena 12.06.1985. u Pančevu

Obrazovanje

  • 2004. godine upisala geografski fakultet u Beogradu, smer prostorno planiranje
  • 2008. upisala glumu na srpskom jeziku, u klasi profesora Nikite Milivojevića, Akademija Umetnosti Novi Sad, (kod istog profesora diplomirala i masterirala)
  • Uporedo sa osnovnom školom završila Univerzitet „Marko Kulić“, osnovna škola na engleskom jeziku
  • 2016. upisala doktorske studije na Akademiji Umetnosti Novi Sad

Ostala interesovanja i aktivnosti

  • Išla na hor 7 godina
  • Radila na Radio Pančevu 2 godine
  • Išla na ples i folklor 2 godine
  • Trenirala odbojku
  • Klizam i vozim rolere
  • Radionice za decu i studente na temu istorije pozorišta i dramskog stvaralaštva.

PREDSTAVE

  • Predstava „Murlin Murlo“ Nikolaja Koljade – režija Mia Knežević (pozorište „Promena“)
  • Predstava „Paviljoni“ Milene Marković – režija Dušan Mamula (pozorište „Promena“)
  • Predstava „Henri VI“, režija Nikita Milivojević, Narodno pozorište Beograd, uloga Jovanke Orleanke
  • Predstava „Životi drugih, pisma sebi“, ITAKA TEATAR, režija Nikita Milivojević
  • Predstava „Ona“ – autorski projekat, režija Mia Knežević, Narodno pozorište „Toša Jovanović“ Zrenjanin
  • Predstava „Stvarni svet“, koprodukcija FDU i pozorišta „Promena“, režija Momčilo Miljković
  • Predstava „Put u Damask“, režija Nikita Milivojević, Narodno pozorište Beograd
  • Predstava „Gospođica Julija – isforsirani igrokaz“, režija Uroš Jovanović, Centar za kulturnu dekontaminaciju
  • Predstava „Terorizam“, režija Momčilo Miljković, produkcija „ArtFrakcija“, u saradnji sa KC Inđija i Pozorištem mladih Novi Sad
  • Predstava „Molim nastavite (Hamlet)“, Šekspir festival, režija Rodžer Bernat
  • Predstava „Veštice iz Salema“, režija Nikita Milivojević, Srpsko narodno pozorište, Novi Sad
  • Predstava „Moj Šekspir“, režija Nikita Milivojević, Šekspir festival
  • Predstava „Pod istim krovom“, režija Ivana Janošev, Kulturanova

DEČIJE PREDSTAVE

  • 2011. dečija predstava „Aladin“, „NNT“ – Novosadski novi teatar
  • 2013. dečija predstava „Kraljica leptira“, režija Zijah Sokolović, Pančevo
  • 2013. monodrama „Martina lutka“, samostalna režija, „Zmajeve dečje igre“
  • 2014. Dečija predstava „Škola za čarobnjake“, Zmajeve Dečije Igre
  • 2015. Dečija predstava „Baba Zloćina magična mašina“, Udruženje „Artfrakcija“, autorski projekat
  • 2015. Dečija predstava „Mačak u čizmama“, KC Pančevo, režija Dragiša Kosara
  • 2015. Dečija predstava „Uspavano kraljevstvo“, NNT – Novosadski novi teatar
  • 2017. Dečija predstava „Čudesni svet klovnova“, Teatrilo Novi Sad

FILM, TV

  • 2011/2012. Film Gorana Paskaljevića „Kad svane dan“
  • 2012/2013. Film Aleksandra Davića „Fragmenti-triptih“
  • 2013. Kratki film „Mala letnja kriza“, režija Svetlana Petrov
  • 2015. Kratki film „Mi smo podmornice“, režija Kevin Ramola
  • 2016. Kratki film „Dan za Vanju“, režija Mia Knežević
  • 2016/2017. „Sveznalkov rečnik“, edukativna kratkometražna serija za decu, režija Damir Romanov

Reklamni spotovi i reklame

  • Serija „The Outpost“, sezona 2, Jason Faller, Kynan Griffin
  • Film „The Deal“, Sean Presant

Nagrade

  • „Mali princ“
  • „Predrag Tomanović“
  • Najbolja ženska uloga na TREMA festu u Rumi 2012. za ulogu Male u predstavi „Paviljoni“
  • Nagrada publike na TREMA festu u Rumi 2012. za ulogu Ina Zajceva u predstavi „Murlin Murlo“
  • „ONA“ najbolja predstava EX teatar festa 2015.
  • Najbolja ženska uloga i predstava na festivalu duodrame Topola 2015.
  • Najbolja ženska uloga na „Lane Festu“ 2015.

Trenutno radim na Akademiji Umetosti kao viši stručni saradnik na predmetu gluma.

Isidora Vlček rođena je u Novom Sadu, 7. avgusta 1995. godine.

Školovanje

  • Akademija umetnosti Univerziteta u Novom Sadu, odsek za glumu na srpskom jeziku, osnovne studije, klasa prof. Jasne Đuričić i master studije, profesor Haris Pašović i Miloš Pušić
  • Srednja muzička škola „Isidor Bajić“ (teoretski odsek)
  • Niža muzička škola (violončelo)
  • Osnovna škola

Umetnički rad

Pozorište:

  • A. P. Čehov ‘Pripovetke’, režija Jasna Đuričić i ekipa predstave, premijera jun 2015. godine, pozorište ‘Promena’
  • V. Šekspir, ‘Makbet’, režija ekipa predstave, premijera februar 2016. godine, pozorište ‘Promena’
  • Ljubomir Simović ‘Putujuće pozorište Šopalović’, uloga Jelisaveta Protić / Dara, premijera februar 2017. godine, pozorište ‘Promena’
  • Danil Ivanovič Harms ‘Slučajevi’, režija ekipa predstave, premijera jun 2017. godine
  • T. Štivičić ‘Tri zime’, režija Jasna Đuričić, uloga Maša Kos, premijera mart 2018. godine
  • E. Lu ‘Dopler’, režija Aleksandar Popovski, uloga Nora Dopler, premijera oktobar 2018. godine, Srpsko narodno pozorište
  • V. Šekspir ‘Ukroćena goropad’, režija Olja Đorđević, uloga Bjanka, premijera decembar 2018.godine, Narodno pozorište Subotica
  • ‘Povratak – prikaz radionica’, režija David Glass, AB project, Balkan producing house, Bešenovački Prnjavor / Novi Sad, 2018-2021. godine, premijera oktobar 2019. Srpsko narodno pozorište
  • ‘Debela’, po istoimenom romanu Silvije Šesto, režija Emilija Mrdaković, uloga Lada, premijera decembar 2018. godine, Pozorište mladih Novi Sad
  • Rober Tomas, ‘Klopka za 8 bespomoćnih žena’, režija Tara Manić, uloga Katarina, premijera oktobar 2020.godine, Narodno pozorište ‘Toša Jovanović’, Zrenjanin

Film / Televizija

  • Film ‘Heroji radničke klase’, statista, režija Miloš Pušić, avgust 2016. godine
  • Film ‘Jedne zvezdane noći’, uloga mlade devojke, režija Vuk Vukmanović, april 2017. godine
  • Film ‘Dobar, loš, ilegalan’, Illegal Production Novi Sad, statista, novembar 2017. godine
  • Film ‘Between the cuts’,reditelj Dušan Brković, uloga devojke, Aksios Media, april 2017.
  • TV serijal ‘Velikan Srpske Vojvodine’, RTV, režija Ivan Živković, produkcija RTV-a, Kulpin, april 2017. godina
  • TV serijal ‘Priče dvoglavog orla’, RTV, režija Dušan Miletić, produkcija Aftermedia, uloga gradske devojke, Novi Sad, maj 2017. godine
  • Studentski film ‘Zalazak’, režija Dušanka Belada, uloga unuke, jun 2018. godine
  • Studentski film ‘Muve bez glave’, režija Milana Nikić, uloga kupoholičarke, maj 2019.

Stručno usavršavanje

  • ‘Magija reči, hrabrost i moć ubeđivanja šekspirijanskog pozorišta’, radionica voditelja Milana Dragičevića, SAD, 2015.
  • Radionica psihodrame, rad u stalnoj iskustvenoj grupi, voditeljka Jana Damjanov, dipl. psih., psihodramska terapeutkinja
  • Radionice psihoterapije, samostalni rad sa terapeutom, voditelj Tijana Holpert
  • ‘Magic Carpets’, Creative Europe, Duo Grossi Maglioni ‘Dialogues in movement’, jun 2018.godine
  • ‘Intensive dance workshop’, voditelji radionice Petr Ochvat (Cz) i Marta Beres (RS), STREAMLET Art Association, Kanjiža, jul 2018.godine
  • Belgrade International Workshop + Chechov festival, radionica na temu tehnike Majkla Čehova, april 2019. godine
  • Michael Chechov Workshop, modul psihološka gesta, Hrvatska, Grožnjan 2019. godine

Posebne sposobnosti

  • Svira violončelo i klavir, a na početnom nivou i trubu
  • Pevanje
  • Plivanje, ronjenje, skijanje, klizanje, roleri, snowboard
  • Ples: hip-hop, latino, standardni plesovi, džez balet, flamenko, folklor, savremeni
  • Vožnja B kategorija

Strani jezici

  • Engleski (FCE)
  • Slovački
  • Italijanski
  • Nemački (početni nivo)

Kontakt

isidora.vlcek0708@gmail.com

Lični podaci

Datum rođenja: 10.7.1994.
Novi Sad, Srbija
cileberonja@gmail.com

Lični opis

Visina: 170 cm
Težina: 65 kg
Boja kose: Crna
Boja očiju: Braon

Obrazovanje

  • 2018. završio sam Akademiju umetnosti u Novom Sadu, u klasi prof. Jasne Đuričić i Sanje Ristić Krajnov.
  • 2013. završio sam srednju tehničku školu “Mileva Marić Ajnštajn“ u Novom Sadu (tehničar niskogradnje).

Veštine, sposobnosti, sklonosti

Vozačka dozvola “B“ kategorije. Plivanje. Mačevanje. Akrobatika. Ne plašim se visine. Volim adrenalin.

Profesionalni rad

Pozorište:

  • “Čehovljeve propovetke“, A.P. Čehov, režija: Jasna Đuričić, Pozorište Promena Novi Sad, 2015. – Krjukov, Žiljin, Ivan Gavrilič, Danilka
  • “Makbet“, V. Šekspir, režija: Jasna Đuričić, Pozorište Promena Novi Sad, 2016. – Makbet, Dankan, Magdaf, Hekata
  • “Draga Jelena Sergejevna“, Ljudmila Razumovska, režija: Lana Pavkov, Pozorište Mladih Novi Sad, 2016. – Vića
  • “Putujuće pozoriše Šopalović“, Ljubomir Simović, režija: Jasna Đuričić, Pozorište Promena Novi sad, 2017. – Blagoje Babić
  • “Slučaj Harms“, Danil Harms, režija: Jasna Đuričić, Pozorište Promena Novi Sad, 2017. – Više uloga
  • “Dek čekamo Godoa“, Semjuel Beket, režija: Vukašin Ranđelović, trupa Otelotvorenje 2017. – Dečak
  • “Kraj partije“, Semjuel Beket, režija: Ivana Janošev, Pozorište Promena Novi Sad, 2017. – Neg
  • “Bura“, V. Šekspir, režija: Boris Isaković, Pozorište Promena Novi Sad, 2018. – Trinkulo
  • “Tri Zime“, Tena Štivičić, režija: Jasna Đuričić, Pozorište Promena Novi Sad, 2018. – Aleksandar Kralj.
  • “Svetozar“, Milovan Vitezović, režija: Jug Radivojević, Srpsko Narodno Pozorište, Novi Sad, 2018. – Stražar.
  • “Na dnu“, Maksim Gorki, režija: Boris Isaković, Pozorište Promena, Novi Sad, 2019. – Glumac
  • “Semper idem“, Đorđe Lebović, režija: Gorčin Stojanović, Narodno Pozorište Sombor, 2019. – Čaruga, Bilak, Abonent, mađarski vojnik,

Film:

  • Frizer (“Zvezda na jutarnjem nebu“, režija: Vuk Vukmanović, 2017)
  • Seljak (“Patuljci sa naslovnih strana“, režija: Milorad Milinković, 2018)

KONTAKT

Stevana Sremca 74/5,
26000 Pančevo
+381 63 1802 962
sofijamijatovicsofija@gmail.com

VEŠTINE

  • FOLKLOR
  • KARATE (crni pojas I dan)
  • ENGLESKI JEZIK
  • VOZAČKA DOZVOLA (B kategorija)

NAGRADE

  • Specijalna nagrada na festivalu duodrame u Topoli za ulogu Julije u predstavi Norveška danas 2020. godine.
  • Nagrada Predag Peđa Tomanović za najboljeg master studenta 2019. godine
  • Nagrada Zlatni list za najbolju glumicu Jesenjeg pozorišnog festivala za ulogu Ona u predstavi Kiseonik 2019. godine.
  • Nagrada za najbolju žensku ulogu na pozorišnom festivalu Vragolaste pozorištarije za uloge u predstavi Par cipela 2019. godina.
  • Nagrada za najbolju glavnu žensku ulogu Carica Teodora na Urban festu u Nišu za ulogu Sofi Foadevo u predstavi Ručni rad 2018.godine

OBRAZOVANJE

  • Master studije glume na Akademiji umetnosti u Novom sadu (mentor – profesor Boris Liješević, gostujući profesor – profesor Haris Pašović) 2017-2019
  • Osnovne studije glume na Akademiji umetnosti u Novom sadu u klasi profesora Ljuboslava Majere 2013-2017
  • Prva kragujevačka gimnazija ( društveno-jezički smer) 2009-2013

POZORIŠNA DELATNOST

2020.

  • Meri u predstavi Ćelava pevačica u režiji Ive Milošević Narodnog pozorišta Sombor
  • Bivolica Temba u predstavi Lavić Kraljević u režiji Predraga Štrbca Dečjeg pozorišta Subotica

2019.

  • Čistačica Rosa u predstavi Tajna Velikog nosa u režiji Maše Vujošević Kulturnog centra Pančevo i ETM produkcije,
  • Carica u predstavi Princeza na zrnu graška u režiji Vladimira Đurković Kulturnog centra Pančevo,
  • Limenko u predstavi Čarobnjak iz Oza u režiji Nenada Gvozdenovića Kulturnog centra Pančevo,
  • Ona u predstavi Kiseonik u režiji Milje Mazarak Akademije umetnosti Novi Sad, Narodnog pozorišta Sombor i Kulturnog centra Pančevo,
  • Marija Podsekaljnikova u predstavi Samoubica u režiji Milana Neškovića Narodnog pozorišta Sombor,
  • Julija u predstavi Norveška danas u režiji Ninoslava Đorđevića Narodnog pozorišta Sombor.

2018.

  • Zla carica u predstavi Konjski zubić u našega cara u režiji Đurđe Tešić Narodnog pozorišta Sombor,
  • Više uloga u predstavi Prisajedinjenje u režiji Ivane Janošev Kulturnog centra Novi Sad,
  • Sofi Foadevo u predstavi Ručni rad u režiji Nikole Končarević Pozorišta Promena,
  • Ejmi u predstavi Tom Sojer u režiji Predraga Štrbca Dečjeg pozorišta Subotica,
  • Više uloga u predstavi Par cipela u režiji Todora Valova Dečjeg pozorišta Subotica,
  • Gerda u predstavi Pelikan u režiji Jovane Krstić Ustanove kulture Vuk Karadžić.

2017.

  • Tatjana Zobnjina u predstavi Deca u režiji Ljuboslava Majere Akademije umetnosti Novi Sad i Pozorišta Promene.

2016.

  • Majka u predstavi Šest lica traži pisca u režiji Davida Alića Akademije umetnosti Novi Sad i Pozorišta Promene,
  • Detektivka u predstavi Uvek postoji taj jedan muškarac u režiji Milane Nikić Akademije umetnosti Novi Sad i Pozorišta Promene,
  • Klitemnestra u predstavi Orest Jovana Hristića u režiji Ljuboslava Majere Akademije umetnosti Novi Sad.

2015.

  • Više uloga u predstavi Černodrinski se vraća kući u režiji Ljuboslava Majere Akademije umetnosti Novi Sad.

FILMSKA I TELEVIZIJSKA DELATNOST

2018.

  • Asistentkinja Sneža u novogodišnjoj TV emisiji Tajanstvenii Deda Mraz u režiji Maše Vujošević ETM produkcije.

2015.

  • Lenka Dunđerski u istorijsko-dokumentarnoj seriji Vojvodina na dlanu Radio-televizije Vojvodine.